ROTAR HAP

Rötar Geciktirici Hap
Geciktirici Hap
Kdv Dahil Fiyatı : 69.12 TL
 
Rötar Bitkisel Geciktirici Hap

Rötar Bitkisel Geciktirici ve Erken Boşalmayı Önleyici Hap
Rötar bitkisel geciktirici hap erken boşalma yüzünden cinselliği tam olarak yaşayamayan erkekler için özel olarak üretilmiştir. Kesinlikle büyük etkileri mevcuttur. Özellikle çok kısa süre içerisinde boşalan erkekler için büyülü bir etki verdiği bile sanılabilir. Çünkü ürün penisinizde gerekli yerlere uyarılar gönderiyor ve heyecan alışverişini orta seviyede bıraktırıyor. Böylece erken boşalma olayınız erteleniyor. Daha doğrusu buna siz karar verebiliyorsunuz. Cinsel birliktelikleriniz uzun sürsün istiyorsanız ve boşalma durumunu kendiniz bizzat kontrol edebilin istiyorsanız hemen bu üründen sipariş verebilirsiniz. Kullanır kullanmaz aradaki büyük farkı sizlerde görebileceksiniz.

Rötar Bitkisel Geciktirici Hap Özellikleri

Erkekler boşalma konusunda hep aynı fikirdedirler. Tartışmasız hepsi bu durumun geç olmasından yanadır. Dolayısı ile bu yönde kendilerini telkin eder dururlar. Ama iş cinsel birleşme anına gelince tüm telkinler unutulur ve olayın heyecanına kapılarak erken bir son meydana gelir. Bu durumun en büyük tetikleyicisi heyecan ve adrenalin duygusunun kontrol edilememesidir. Heyecanlı olmak cinsellikte kısmen iyi olsa da boşalma konusunda sıkıntı verebiliyor. Eğer bu dengeyi kuramıyorsanız yine de üzülmeyin. Çünkü cinsel destek ürünleri bu konuda size büyük yardımlar sunabiliyor.


Rötar bitkisel geciktirici hap kullanmanız durumunda heyecanınızı kontrol etmenize asla gerek yoktur. Olayı akışına bırakabilirisiniz. Siz sadece keyfinize bakarsınız. O sizin için gerekli olan her şeyi kontrol edebilir. Daha sonra kendi istediğiniz bir anda boşalma olayını gerçekleştirebilirsiniz. Uzun birliktelikler hem sizin hem de partnerinizin bir hayli hoşuna gidecektir.

Rötar Bitkisel Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır


Rötar bitkisel geciktirici hap kullanımı oldukça basittir. Bir bardak su ile bir adet geciktirici hapı tüketebilirsiniz. Oldukça etkili bir ürün olduğunda 30 dakikada etkisini verebilecektir. Daha sonra hemen ilişkiye girebilirsiniz. Bu ilişki sırasında sizlerde göreceksiniz ki uzun cinsel birleşmeler sizi çok mutlu edecek.Kullanmanız tavsiye edilir.

Rötar Bitkisel Geciktirici Hap Yararları

· Oldukça büyük etkilere sahip bir geciktirici tablettir.
· Cinsel performansınızı arttırır.
· Daha uzun bir sex sağlar.
· Partnerinizin orgazm olabilmesi için yeterli süreyi sağlamış olursunuz.
· Geç boşalmadan dolayı daha haz verici duygulara sahip olursunuz.

Rötar Bitkisel Geciktirici Hap Zararları

· Etkili bir ürün olduğundan günde bir taneden daha fazla tüketmeyiniz.
· 18 yaşından küçük erkekler için sakıncalıdır.