MAXOTIME

MaxoTime
Geciktirici Hap
Kdv Dahil Fiyatı : 129.80 TL
 
MaxoTime ™ erken boşalma muzdarip erkekler için dünyanın önde gelen bitkisel seçimidir. Bu hap doktor onaylı ve erken boşalmayı ortadan kaldırmak ve cinsel hayatınızı iyileştirmek için etkin çalışması güvenli otlar karışımıdır.Avrupa ve Amerika'da en çok satılan Geciktirici MAXOTIME hap ile ilişki sürenizi uzatın.
MaxoTime size extra güç verir, cinsel yaşamınızı düzene sokar.İstek arttırır ve erken boşalmanızı önler.
Piyasanın en iyi ürünlerinden biri olan maxotime geciktirici hap ile sorunsuz bir cinsel yaşamın tadına varabilirsiniz.Daha sağlıklı bir ilişki için mutlaka denemelisiniz.
Doktor onaylı ve yan etkisi bulunmayan bu ürün daha geç boşalıp daha çok zevk almanızı sağlayacaktır.

İçerisinde 30 adet kapsül bulunmaktadır.
Aralıklarla 3-5 günde bir kullanılması tavsiye edilir.Etkisini 2-3 gün sürdürebilir.Sizde erken boşalıp cinsel hayattan daha fazla keyif alamıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Yan etkisi yoktur.Tamamen bitkisel olup %100 Orijinaldir.
Maxotime Capsule ilaçmıdır ? Hayır Maxotime Capsule ilaç değildir. Doğal kaynaklardan elde edilmiş bir gıda takviyesidir. Ürün tedavi amacı ile kullanılamaz veya kullanılması önerilemez.
Maxotime Capsule kimler tarafından kullanılabilir ? Maxotime Capsule erkeklere özel üretilmiş bir formül olduğu için sadece erkekler tarafından kullanılmalıdır.
Maxotime Capsule sizin için ne yapar ? Maxotime Capsule, daha mutlu bir cinsel yaşam sürebilmeleri için, kişilerin performanslarına destek olur.
Maxotime Capsule alındıktan ne kadar süre sonra etkisini gösterir ? Kişilerin bünyelerine göre farklılık göstermekle birlikte alındıktan ortalama 1,5 saat sonra etkisini göstermektedir.
Maxotime Capsule ne kadar süre etkilidir ? Kullanan kişinin metabolizmasına bağlı olarak 24 ila 48 saat arasında etkisini devam ettirebilir.
Maxotime Capsule alkol ile birlikte alınabilirmi ? Alkol ile birlikte ürünün kullanılmasının sağlığa herhangi bir zararı olmamakla birlikte, alkol sağlanabilecek etkide azalmaya sebep olacağı için, ürünün aşırı alkolle birlikte alınması tavsiye edilmemektedir.
Maxotime Capsule'ü muhafaza ederken nelere dikkat etmeliyiz ? Kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muhafaza edilmelidir.
Maksimum etki için Maxotime Capsule'ü nasıl kullanmalıyız ? Yemekten 1,5 saat sonra bir bardak dolusu ılık su ile 1 kapsül alınız. İlk etkisini alındıktan yaklaşık 2 saat sonra gösterecektir. Aşırı alkolle birlikte almayın. Maxotime Capsule'ü neden yemekten 1,5 saat sonra almalıyız ? Çok aç yada çok tok karna alınması üründen sağlanabilecek etkide azalmalara sebep olabilir, bu nedenle yemek yedikten ortalama 1,5 saat sonra alınması tavsiye edilmektedir. Maxotime Capsule alındıktan neden 2 saat sonra etkisini göstermektedir ? Maxotime Capsule tamamıyla bitkisel bir üründür, kimyasal bir ürün olmadığı için etkisini yaklaşık olarak 2 saat içerisinde göstermektedir.
Maxotime Capsule satın almak için reçete gereklimidir ? Maxotime Capsule doğal bir gıda destekleyicisi olarak sınıflandırıldığı için satın almak için reçeteye gerek yoktur.
Maxotime Capsule kullanımında dikkat edilecek hususlar nelerdir ? - Sadece yetişkinler içindir. - 48 saat içerisinde 1 kapsülden fazla almayın. - Kalp hastalığına, diabete ve yüksek tansiyona sahip olanlar tarafından kullanılmamalıdır. - Kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muhafaza edin.