Lady Era Hap

Lady Era 100 Mg Bayan Azdırıcı
Bayan azdırıcı
Kdv Dahil Fiyatı : 99.12 TL
 
Lady Era Nedir ?

Lady-Era, aktif içerik olarak Sildenafil Citrate tarafından desteklendikleri için erkek versiyonuna benzer. Kökeni 2000 yılında sildenafil'in kadınlara olan etkisi üzerine bir araştırma olarak başlamıştır. 2008 yılında, Lady-Era'nın erkeklerde ED bozukluğunun kadın versiyonu olan Kadın Cinsel Uyarılma Bozukluğunu tedavi ettiği keşfedildi. İlaç uygun fiyatlarla eczane mağazalarında ve çevrimiçi eczanelerde mevcuttur.

Lady Era Nasıl Çalışır ?

Viagra, beyindeki belirli kimyasalların, cinsel uyarılmadan sorumlu olan nitrik oksit üretimine izin vermek için baskılayıcı görevi gören Fosfodiesteraz-5 inhibitörlerinin bir üyesidir. Vajinal alandaki kan damarlarının genişlemesini kolaylaştıran nörotransmitterleri etkiler. Genital daha duyarlı hale gelir. Uzun süre devam eden kanda geliştirilmiş testosteron, tek bir cinsel ilişki seansında çoklu orgazm elde etmek için vajinal yağlamayı destekler.

Lady Era Kullanımı ?

İlaç, doğmamış bebeklere olumsuz etkilerle ilişkilidir. Hamile ve emziren kadınlar Lady-Era'yı kullanmamalıdır. Hamilelikleri planlayan kadınlar, tıp doktorları tarafından aksi belirtilmedikçe Lady-Era'yı kullanmamalıdır. Cinsel tacizlerden kaynaklanan etkiler gibi psikolojik rahatsızlıkları olan kadınlar, sadece HSDD'nin tedavisi için kullanıldığı için bu ilaçtan yardım bulamayabilirler. Böbrek ve karaciğer hastalıklarına yakalanan, yüksek kan basıncına veya kan damarlarındaki bozukluklara maruz kalan hastalar, minimum doz veya hiç almamalıdır. Bu hastalar Lady-Era'yı sadece bir eczacının talimatlarına göre kullanmalıdır.