PRILIGY

PRILIGY
Geciktirici Hap
Kdv Dahil Fiyatı : 118.00 TL
 
Priligy dünyanın en kaliteli geciktirme formülüdür.E vitaminli Sınıfının bir numarası VIGA sprey hediyelidir.
Priligy şu ana kadar bin kişi üzerinde klinik testlerle onaylanmış WHO onaylı mükemmel geciktirme özellikli, erkeklerin vazegçilmez ürünüdür.
Priligy (dapoksetin) erken boşalma tedavisi üzerinde etkinliği araştırılan kısa etkili bir seçici serotonin geri alım inhibitörüdür (SSRI). Antidepresan ilaçların bir grubunda yer alır.
Erken boşalma sorunu genellikle penis hassasiyetini azaltmak için kullanılan kremler, kondomlar veya spreyler ile hafifletilmeye çalışılmakta. Diğer taraftan doktorların bireysel insiyatifleri ve sorumlulukları doğrultusunda antidepresan ilaçlarla da tedavi edilmeye çalışılmaktadır.

Geciktirici hap uygulama yolu ve metodu:
PRILIGY'i en az bir tam dolu bardak suyla içiniz;
Tabletleri kırmadan, ezmeden ve çiğnemeden yutunuz.
PRILIGY yemeklerle birlikte ya da aç karnına alınabilir.
Günde bir defadan fazla PRILIGY almayınız.

Değişik yaş grupları:
Yaşlılarda kullanımı:Erişkinlerdeki gibi kullanılır.

Çocuklarda kullanımı:18 yaşından küçüklerde kullanılması önerilmez.

Özel kullanım durumları:
Böbrek yetmezliği:Hafif ve orta derecede böbrek yetmezliği durumlarında doz ayarlamasına gerek duyulmaksızın kullanılabilir; ancak dikkatli olunmalıdır. Ağır böbrek yetmezliği varsa, kullanımı önerilmez.

Karaciğer yetmezliği:Hafif ve orta derecede karaciğer yetmezliği durumlarında doz ayarlamasına gerek duyulmaksızın kullanılabilir; ancak orta derecede karaciğer yetmezliği durumlarında dikkatli olunmalıdır. Ağır karaciğer yetmezliği varsa, kullanımı önerilmez.
Hiçbir yan etkisi olmayan bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz.
Priligy ürününden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.Para iade garantilidir.En çok tercih edilen bu ürene sahip olmak için daha ne bekliyorsunuz.